1 2 3 4 5 6

O firmie

O firmie
     Główną specjalizacją naszej firmy jest produkcja wszelkiego rodzaju pokładów jachtowych oraz podłóg łazienkowych z drewna teakowego. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie listwy i klepki, pozyskiwane metodą cięcia promieniowego (pionowy układ słoi), metoda ta jeszcze bardziej minimalizuje współczynnik kurczenia i pęcznienia drewna.

    Produkujemy przede wszystkim deski, panele pokładowe, listwy, i pokłady dla firm i instytucji oraz stoczni, jednakże każdy klient, który do nas zgłosi swoje zamówienie również  zostanie obsłużony.

Maksymalna precyzja
    Przygotowanie pokładu poprzedzone jest dokładną selekcją drewna, a także jego segregacją według barwy. Precyzja wykonania usługi wymaga jednak także doboru najlepszych uszczelniaczy i klejów. Dlatego korzystamy wyłącznie z produktów renomowanej marki SIKA.

Korzystne ceny
   Zmieniliśmy standard wyceny desek z drewna teakowego. W cenie, w której na naszym rynku dostępne są panele pokładowe 6mm, my oferujemy panele o grubości 10mm. Dzięki temu nasi Klienci mogą się cieszyć pokładami jeszcze wyższej jakości, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów. 10-milimetrowe deski są bardziej wytrzymałe i  prezentują się o wiele efektowniej.

Gwarancja
   Gwarancja jest podstawą bezpiecznej i udanej współpracy. To także potwierdzenie, że przyjmujemy na siebie pełną odpowiedzialność za jakość wykonania każdej usługi. W ramach gwarancji zapewniamy Państwu natychmiastową wymianę wadliwego towaru.

Zapraszamy do współpracy
    Zachęcamy do wysłania zapytania ofertowego - w odpowiedzi przygotujemy ofertę oraz wycenę konkretnego projektu, wskazanego przez Państwa. Dzięki temu przekonają się Państwo osobiście o finansowych korzyściach współpracy z nami. Ze względu na specyfikę realizacji zamówień, prosimy o możliwie szybką odpowiedź, abyśmy mogli zarezerwować korzystne terminy dla Państwa zamówienia.

Z poważaniem,
"TEAKDEK"

   

Szybki kontakt

+48 601 404 961 +48 (12) 373 24 69 biuro@teakdek.pl
Copyrights © 2024 teakdek.pl